Go back
Pozycja

Monter ekranów akustycznych i ogrodzeń

Miejsce pracy
Niemcy
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu monterów, elektryków, operatorów i inżynierów, których łączy ogromna pasja do odnawialnej energii.
Zajmujemy się budową dużych farm fotowoltaicznych dla klientów z Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, ze wszystkich sektorów gospodarki.

Aplikuj, by razem z nami dostarczać światu cichą energię prosto ze Słońca!

Zakres obowiązków:

  • Pomiar i wyznaczenie linii przebiegu ekranu na przygotowanym uprzednio terenie
  • Dystrybucja elementów ekranu w miejscu montażu
  • Montaż ekologicznych ekranów akustycznych (ustawianie i poziomowanie stalowego szkieletu ekranu na wcześniej przygotowanym podłożu, montaż pozostałych akcesoriów)
  • Przygotowanie górnej części ekranu (po wsypaniu wypełnienia) pod zasianie trawy oraz przygotowanie ziemi podnóża ekranu pod zasadzenie roślin/zasianie trawy
  • (Sezonowo) sadzenie kwiatów pnących  dookoła ekranu
  • Wyznaczanie linii przebiegu ogrodzenia
  • Wsparcie przy dystrybucji elementów ogrodzenia oraz przy wbijaniu wbijanie słupów ogrodzenia
  • Montaż ogrodzenia siatkowego lub panelowego
  • Osadzanie i montaż bram wjazdowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w montażu ogrodzeń
  • Doświadczenie w montażu ścian/ekranów akustycznych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy na różnych terenach i w zmieniających się warunkach pogodowych
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na okres od jednego do czterech miesięcy do Niemiec
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i obowiązki
  • Dokładność, nastawienie na cel, samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS)
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z kuchnią i łazienką oraz przejazd firmowymi busami zarówno z Polski do miejsca projektu jak również w ramach codziennej pracy
  • Stałą i stabilną prace w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, m.in. operator koparki i/lub ładowarki, na koszt firmy