Go back
Pozycja

Team Lider

Miejsce pracy
Niemcy
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu monterów, elektryków, operatorów i inżynierów, których łączy ogromna pasja do odnawialnej energii.
Zajmujemy się budową dużych farm fotowoltaicznych dla klientów z Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, ze wszystkich sektorów gospodarki.

Aplikuj, by razem z nami dostarczać światu cichą energię prosto ze Słońca!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kierownika budowy w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Delegowanie zadań i ciągła kontrola w ich realizacji
  • Współudział w organizowaniu codziennych czynności na budowie
  • Pomoc pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac
  • Bieżące monitorowanie postępu prac
  • Kontrola jakości pracy i wdrażanie niezbędnych działań korygujących
  • Kontrolowanie przestrzegania zasad BHP
  • Raportowanie wyników

Wymagania:

  • Zdolności przywódcze oraz bardzo dobra umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność koordynowania i organizacji pracy w grupie oraz delegowania zadań
  • Umiejętność strategicznego planowania oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów i konfliktów
  • Umiejętność czytania planów
  • Wiedza w zakresie przepisów BHP

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS)
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z kuchnią i łazienką oraz przejazd firmowymi busami zarówno z Polski do miejsca projektu jak również w ramach codziennej pracy
  • Stałą i stabilną prace w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje